KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8758199
nr 875 8199
Etsning
oidentifierad konstnär, 92/120, signerad. , bladets mått: 65x50
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:52:22
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr